Klimatizace

Přemýšlíte, jak se vypořádat s horkými letními dny a zajistit si doma či v kanceláři příjemné prostředí po celý rok? Naše klimatizace vám poskytne maximální komfort, ať už se jedná o chlazení v létě nebo vytápění v zimě.  

  • Efektivní chlazení a vytápění: Naše moderní klimatizační jednotky jsou navrženy tak, aby vám poskytly optimální teplotu v každém ročním období.
  • Úspora energie: Díky pokročilé technologii naše klimatizace šetří energii a snižují vaše náklady na provoz.
  • Tichý provoz: Užijte si klid a pohodlí díky našim tichým a výkonným klimatizacím, které vás nebudou rušit.
  • Jednoduchá instalace a údržba: Naše profesionální služby zajistí rychlou a bezproblémovou instalaci i pravidelnou údržbu.

Neváhejte a dopřejte si luxus pohodlí a zdravého prostředí ve vašem domově. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více o naší nabídce klimatizací. Vaše spokojenost je naší prioritou!

Níže je ukázka instalovaných klimatizací. Výběr není limitovaný pouze na klimatizace níže.

Pokud se chcete dozvědět trochu víc o LG klimatizacích, postupujte zde: chci se dozvědět více ->


Klimatizace LG S09 EQ

70m3. 19dB. Energetická třída:A++ A+

Princip tepelného čerpadla, které klimatizace LG používají, umožňuje nejen efektivní chlazení během letních dnů, ale i výhodné vytápění v přechodném a zimním období a to i za velmi nízkých venkovních teplot.

CENA VČ. MONTÁŽE 28 990,-  

Klimatizace LG S12 EQ

100m3.  19dB. Energetická třída:A++ A+

 Rotace dvou vaček s proměnlivými otáčkami. Motor kompresoru s větším rozsahem frekvence otáčení je energeticky efektivnější a má vyšší volumetrickou kapacitu rychlého chlazení než kterýkoli z konvenčních kompresorů.

CENA VČ. MONTÁŽE 31 990,-  

Klimatizace LG PC09 SK Wi-Fi

70m3.  19dB. Energetická třída:A++ A+

Jedná se o novou řadu Klimatizací značky LG, která už obsahuje nové ekologické chladivo. Dlouhou trvanlivost zaručuje speciální povrchová úprava venkovní jednotky GoldFin. Samozřejmostí je nízká spotřeba a hlučnost.  Navíc má model zabudovaný modul Wi-Fi, díky kterému můžete klimatizaci ovládat odkudkoli.  

CENA VČ. MONTÁŽE 30 990,-  

Klimatizace LG Deluxe UV NANO DC12RK

100m3.  19dB. Energetická třída:A++ A++

Jednotka má navíc plasma master ionizer vzduchu, který chrání před nepříjemnými prachy a škodlivými, infekčními částicemi ve vzduchu. Jednotka obsahuje UV steterilizátor virů a bakterií. Vzduch procházející jednotkou je prosvícen intenzivním UV světlem, které ničí viry a bakterie.


CENA VČ. MONTÁŽE 37 990,-  

Klimatizace LG AC12BK Artcool černá

70m3.  19dB. Energetická třída:A++ A+

Černý design se hodí do interiérů s černými prvky. K vaší spokojenosti tato jednotka zvládá mnoho různých uživatelských režimů jako: režim spánku, turbo režim, komfortní foukání vzduchu atd.​

CENA VČ. MONTÁŽE 38 990,-  

Klimatizace LG 12 Gallery R32 Artcool

100m3.  26dB. Energetická třída:A+ A++

Design této klimatizační jednotky připomíná umělecké dílo, při aplikované koncepci trojrozměrné distribuce vzduchu. Tím je dosaženo rovnoměrného a rychlého ochlazování prostoru místnosti proudem vzduchu jak zepředu jednotky, tak po obou jejích stranách.  ​

CENA VČ. MONTÁŽE 45 990,-  

Klimatizace LG F12MT Prestige

100m3.  19dB. Energetická třída:A+++ A+++

Vnitřní jednotky řady Prestige již na první pohled zaujmou netradičním vzorem na čelním panelu. Při spuštění klimatizace se otevře vrchní kryt a zdůrazní tak design nové jednotky. Displej z LED diod je skrytý pod vrchní vrstvou plastu a je vidět jen tehdy, když je jednotka spuštěná.  Nejúspornější jednotka na trhu. Jako jediná dosahuje ohromujících hodnot A+++ na chlazení i A+++ na topení.

CENA VČ. MONTÁŽE 48 990,-